Çorum İli Merkez Çorum oto tamirciler Makine Yedek Parça Satıcıları Tornacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı 2022 Yılı Fizibilite Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Çorum oto tamirciler Makine Yedek Parça Satıcıları Tornacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası “Sıcak Daldırma galvaniz Kaplama Tesisi Fizibilite Raporu Hazırlanması” projesi için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası ile Çorum oto tamirciler Makine Yedek Parça Satıcıları Tornacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Çepni Mah. 8. Çelik Sok. No:4/105 Çorum/Merkez adresinden veya www.oka.org.tr ve www.corumototamirciler.org internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 17.01.2023 /14:00

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; https://www.corumototamirciler.org ve www.oka.org.tr internet adreslerinde yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 17.01.2023 tarihinde, saat 14:00’te ve Çepni Mah. 8. Çelik Sok. No:4/47 Çesob binası Derviş Günay Toplantı Salonu  Çorum /Merkez adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale Dosyasını görmek İçin Tıklayın